post

Czy warto zdecydować się na wieczne kwiaty?

Kwiaty wieczne to, z całą pewnością jeden z modniejszych dodatków oraz podarunków ostatniego sezonu. Swoją ogromną sławę zyskały stosunkowo niedawno, ale od tej pory z każdą chwilą stają się coraz bardziej rozchwytywane. Nie ma się czemu dziwić. Kwiaty wieczne to doskonały upominek dla bliskiej osoby, zwłaszcza wtedy gdy chce się, aby kwiaty przez długi czas przypominały o szczególnym wydarzeniu. Zachowują one bowiem swoją świeżość przez okres nawet dwóch lat i przez cały ten czas mogą stanowić doskonały dodatek i ozdobę pomieszczenia.

Czy można tworzyć własne kompozycje kwiatowe?

Jest to wiadomość, która na pewno ucieszy fanów florystyki. Jak najbardziej możliwe są własne kompozycje z kwiatów wiecznych. Na ten moment najpopularniejsze są róże. Z łatwością poddają się one procesom utrwalania ich, dzięki czemu zachowują świeżość, a ich płatki cały czas pozostają w nienaruszonym stanie. Do tej pory praktycznie jedyną formą zachowania wiecznych kwiatów były kartonowe pudełka w różnych, ale najczęściej okrągłych kształtach. W tej chwili jednak na rynku pojawia się coraz więcej wariacji. Na przykład róże mogą być zamknięte w szklanych kulach, co oczywiście wygląda bardzo elegancko i na pewno sprawdzi się na przykład w salonie. Można zdecydować się także na zakup jednej wiecznej róży, która zamknięta będzie w specjalnym rożku. Jest to idealny pomysł na niezobowiązującą niespodziankę.

Więcej dowiesz się o kwiatach wiecznych na stronie https://rosebelle.pl/kategoria-produktu/kwiaty-wieczne/kompozycje-kwiatowe/